Social-democratul Bogdan Ivan, fost ministru al Energiei, a fost implicat joi seara într-un accident rutier produs în municipiul Bistrița, în apropierea Primăriei. Mașina condusă de acesta a intrat în coliziune cu un autobuz.
Social-democratul Bogdan Ivan, fost ministru al Energiei, a fost implicat joi seara într-un accident rutier produs în municipiul Bistrița, în apropierea Primăriei. Mașina condusă de acesta a intrat în coliziune cu un autobuz.