Deputatul PSD Marius Budăi, fost ministru al Muncii, a lansat sâmbătă un atac dur la adresa PNL și USR, în contextul în care România este condusă de un Guvern interimar de aproximativ 50 de zile. Social-democratul susține că cele două partide au creat o nouă „doctrină politică”, pe care a numit-o „guvernare fără guvernare și răspundere fără răspundere”.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *