Lia Olguța Vasilescu a lansat un atac dur la adresa lui Ilie Bolojan și a făcut o radiografie a guvernării din ultimul an. Social-democrata susține că, după preluarea funcției de prim-ministru de către Bolojan, România a înregistrat probleme economice majore, de la inflație și stagnare economică până la pierderea locurilor de muncă și scăderea consumului.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *